Slevy v roce 2010

30. December 2009 - 22:03 — Eva Rázgová

Protože sponzorované projekty z roku 2009 se protáhly až do roku 2010 (2 ze 3 sponzorovaných subjektů zatím nedodaly kompletní podklady), nebudu v tomto roce realizovat další sponzorské projekty.

Nabízím však 30% slevu třem prvním neziskovým organizacím, které zadají v tomto roce objednávku. Sleva se nevztahuje na zpracování grafického návrhu.

Podmínky:
- webhosting vhodný pro redakční systém Drupal
- uveřejnění odkazu na Emaweb.cz v patičce webu

Slevu mohou nárokovat všechny neziskové organizace registrované v EU, školy a knihovny.


Drupal je volně stažitelný (open source) redakční systém; jeden z nejlepších svého druhu na světě. Stavebnicová logika volně stažitelných modulů umožňuje poskládat jednotlivé funkce každému uživateli na míru. Web (ani jeho administrátor) tak není zatížen nepřehledným balastem funkcí, které nepotřebuje. Autorem Drupalu je belgický programátor Dries Buytaert. Vývoji Drupalu se intenzivně věnují stovky vývojářů po celém světě; na bezpečnost systému dohlíží mezinárodní bezpečnostní tým.

Redakční systém (též CMS - content management system) umožňuje spravovat a upravovat obsah webových stránek bez znalosti programování. Vkládání obsahu na web se děje online prostřednictvím administračního rozhraní - webového formuláře (podobně, jako když například zadáváte údaje při nákupu v e-shopu). Stejným způsobem se ovládá nastavení funkcí, rozložení jednotlivých prvků na stránce apod.

Who is EMAWEB

Eva Razgova
Polni 23
Velke Prilepy
252 64
Czech Republic

+420 - 220 930 410
+420 - 607 623 742

ema@emaweb.cz
www.emaweb.cz

Partners

Lukáš Illek
marketing